Aby BMI kalkulačka neukazovala alarmující hodnoty, snažte se v akcích nakupovat zdravě

07.12.2018

Také pravidelně jezdíte do velkých obchodů typu Billa nebo Kaufland, kde pravidelně nakupujete ve slevových akcích? Pokud ano, málokdo odoláte všemu, co je výrazně zlevněno. Nutno říci, že se k vám…

celý článek

Liga mistrů živě a slevy na zboží patří k sobě. Jak?

02.10.2018

Přijde vám, že zde není absolutně žádná souvislost? Opak je pravdou. Souvislost zde je. A je jich hned několik. Společně se na ně podíváme. A to hlavně s ohledem na fakt, že fotbal a dobré jídlo i…

celý článek

Chystáte se sledovat fotbal živě? Nezapomeňte se zásobit nezbytnostmi

05.09.2018

Sledování fotbalu v pohodlí domova je velmi populární. A dělá to tak většina fanoušků. Ti zkušení potvrdí, že během zápasu nechtějí být ničím a nikým rušeni. A také uvádějí, že musí mít po ruce vše,…

celý článek

Plánujete sledovat živé přenosy sportovních utkání? Nakupte si zásoby jídla

04.04.2018

Letošní rok je celkem bohatý na různé sportovní události, což těší každého fanouška. Ten už zcela logicky s předstihem vyhledává živé přenosy, kde bude moci zápasy i souboje jednotlivců sledovat.

celý článek

Hledáte výhodný pobyt? Zkuste Kronplatz

23.12.2016

Výhodné slevové pobyty jsou dnes hitem. Nyní, v době zimní sezony, lákají hlavně ty lyžařské. Kromě tuzemských lokalit láká také Itálie. Zde rozhodně dominuje velmi oblíbený Kronplatz.

celý článek

Levné volání pro důchodce vás spojí s kýmkoliv

05.10.2016

Jak z mobilního telefonu, tak z pevné linky se dnes dovoláte kamkoliv. To stejné vám nabídne i levné volání pro důchodce, realizované prostřednictvím známé a důchodci využívané služby klikniavolej.cz.

celý článek

Kdy si zjišťovat Sportka výsledky?

09.06.2016

Jenom těžko bychom u nás hledali zajímavější a oblíbenější loterii, než je právě tato. Pokud si i vy vsadíte, je třeba nezapomínat zjistit si i Sportka výsledky. A kdy k tomu nastává ten pravý čas?…

celý článek

Pánské boty a jejich kvalita – jak vybrat správně?

05.06.2016

Pokud vybíráte ty pravé pánské boty, je třeba myslet nejenom na jejich design, jelikož stejně tak je třeba zaměřit se také na to, aby vám vyhovovaly z hlediska kvality. A jak a podle čeho ji poznat?

celý článek

Zapomeňte na mobilní operátory. Levné volání realizujete i bez nich

31.05.2016

Mít mobilní telefon, který je svázaný s určitým mobilním operátorem, je dnes naprosto běžnou věcí. Ne vždy nám ale jeho konkrétní ceny mohou vyhovovat. Hledáte levné volání? Ne vždy ho nabídne.

celý článek

Jaké výhody má Fortuna sázky dnešní nabídka?

31.05.2016

Toužíte po tom vsadit si na sportovní utkání, nebo jinou událost? Poslouží vám k tomu Fortuna sázky dnešní nabídka. Pokud se podíváme konkrétněji, je třeba říci, že výhod je u dané nabídky více než…

celý článek

Jaký maskot nás na Mistrovství světa v hokeji 2016 pobaví?

06.05.2016

Stejně jako všechny předchozí šampionáty, ani Mistrovství světa v hokeji 2016 se neobejde bez maskota. Ten se tak stane všudypřítomným prvkem nejenom na zápasech, ale i všech dalších akcích.

celý článek

3 důvody, proč využít sázkovou kancelář Chance

06.03.2016

Vsadit si je v současné době jednoduché. Na trhu najdeme několik sázkových kanceláří, které nám vyjdou vstříc. My se aktuálně podíváme na tu s názvem Chance. Zmíníme si 3 důvody, proč si ji vybrat.

celý článek

Jaký pohyb vám při hubnutí pomůže nejvíce?

28.02.2016

Když dieta, tak určitě spojená s kvalitně sepsaným jídelníčkem. Ten však není tím jediným, co nám může při hubnutí pomoci. Stejně tak je dovrou volbou také sportovní aktivita. A jaká konkrétně?

celý článek

Nabídka sportů u Sazkabet nabídne klasiku, ale i unikáty

21.02.2016

Vsadit si u Sazkabet není nic složitého. A to ať už zvolíme klasický terminál, nebo naopak možnost online sázky. Co bychom měli vědět vždy, to jsou možnosti toho, na co všechno si lze vsadit.

celý článek

Podpořte svůj jídelníček na hubnutí také sportem

14.02.2016

Jak zhubnout trvale, rychle a efektivně? Pomohou vám dvě věci. Tou první je jídelníček na hubnutí, zatímco tou druhou je sport. Jaké aktivity jsou nejlepší a jak často je provozovat? Poradíme vám.

celý článek

Jak u společnosti Fortuna provést první sázku?

07.02.2016

Rozhodli jste se, že si vsadíte? Pokud ano, je dobrou volbou společnost Fortuna. Pokud jste začátečník, poradíme vám, jak jednoduše provést svou úplně první sázku. Je to snadné.

celý článek

Jaká by měla být skladba potravin při hubnutí?

06.02.2016

Plánujete redukci váhy, tedy hubnutí? Pokud ano, je dobré vědět nejenom to, že je třeba jíst pravidelně. Dobré je vědět také to, jaké potraviny by měl váš jídelníček na hubnutí nabídnout.

celý článek

Sázková kancelář Tipsport a její kurzy

04.02.2016

Máte v plánu vsadit si? Jednou z velkých a oblíbených sázkových kanceláří na našem trhu je také Tipsport. Podívejme se proto na to, jaké kurzy nám vlastně může nabídnout a proč je oceníme.

celý článek

Kolik lze vyhrát v rámci Šťastných deset?

01.02.2016

I když je hra Šťastných deset spojena jenom s malými vklady, rozhodně to nemusí znamenat, že získáte malé finanční výhry. Právě naopak. Ty mohou být poměrně zajímavé. Jaké konkrétně?

celý článek

Chcete sledovat Sportka výsledky? Vsaďte si!

29.01.2016

Také chcete zažívat radost z nemalé výhry? Pokud je tomu skutečně tak, mohou vám ji přinést Sportka výsledky. Prvním krokem však musí být podaná sázenka. Jak na to a co je třeba dodržet?

celý článek

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru