Načítám

Otázky a odpovědi

Co je to služba vouchery.cz?

vouchery.cz je nový způsob, jak levněji nakupovat. Zobrazujeme jak hromadné slevy předních českých serverů hromadného nakupování, tak i slevové kupony zdarma, které si lze přímo vytisknout. Provozovatelem jsou vouchery.cz, s.r.o.

Jaký je rozdíl mezi vouchery.cz a konkurencí? Kolik stojí uplatnění voucheru?

V sekci Kupony zdarma za vouchery neplatíte. Kupon si stáhnete zdarma a platíte slevu až přímo na místě!

Musím se zaregistrovat, než začnu používat vouchery.cz?

Ano. Registrace vám bude trvat pouze několik vteřin, potřebujete pouze platný email, telefonní číslo a PSČ, díky kterému budeme přednostně zobrazovat slevy ve vašem okolí.

Jak uplatním voucher?

V detailu slevy na Kupony zdarma kliknutím na tlačítko Získat voucher zdarma uplatníte danou slevu. Voucher si zobrazíte a vytiskete v sekci Moje slevy, kam budete ihned přesměrováni. V případě, že voucher ješte není aktivní (nebylo dosaženo minimální množství uplatnění) neváhejte informovat Vaše kamarády prostřednictvím sdílení emailem, facebookem, apod.

Nemůžu se přihlásit na svůj účet. Co mám dělat?

Zkontrolujte si, zda jste použili správný přihlašovací email a heslo. Nezapomeňte, že služba rozlišuje malá a velká písmena. Po neúspěšném pokusu o přihlášení dostanete možnost nechat si poslat heslo na váš email přes formulář.

Jak změním osobní účet na firemní?

V případě, že máte zájem vložit slevový voucher, tak musíte mít firemní účet. Změnu účtu z osobního na firemní provedete v Nastavení. Stačí kliknout na link Změnit účet na firemní. Po této změně doporučujeme ihned vytvořit firemní kartu a doplnit firemní údaje.

Informace pro firmy

Proč si vložit slevu na vouchery.cz?

Ušetříte tisíce korun! U nás platíte pouze za vložení voucheru, neúčtujeme si žádné provize z počtu uplatněných voucherů. Slevu si vkládáte sami a můžete si vytvořit neomezené množství uplatnění. Máte možnost regionálně cílit vaší nabídku, zákazníci z vašeho regionu Vás snadno najdou.

Kolik stojí vložení voucheru na náš web?

Firmy platí za vložení voucheru. Za každé vložení se odečte z účtu firemního uživatele jeden kredit. Cena kreditů na vouchery.cz je závislá na množství objednaných kreditů. Ceny najdete v kompletním ceníku

Jak získám firemní profil na vouchery.cz?

Jsme jediný web, kde získáte Firemní profil ZDARMA. Kromě představení vaší firmy a kontaktních informací se zde zobrazují také vaše aktivní i již ukončené slevy. Tyto profily mají vysokou návštěvnost, proto doporučujeme mít vždy alespoň jeden aktivní voucher. Stačí v Nastavení kliknout na Změnit údaje na firemní kartě. Kontaktní údaje nastavíte v sekci Změnit údaje.

Jak vytvořit voucher?

Kompletní návod najdete na Jak vytvořit slevový kupon.

Máte vlastní slevový voucher nebo vlastní slevový kód?

Při vytváření voucheru máte možnost si zdarma vložit vlastní vzhledy voucherů. Vložíte svůj soubor v PDF, JPG nebo PNG a návštěvníkovi se zobrazí právě ten Váš kupón nebo kupóny k vystříhnutí. Tuto možnost ocení zejména firmy, které mají vlastní kupóny s čárovým kódem, speciálními slevovými kódy, apod. Není zde žádné omezení. Zároveň máte možnost vložit i vlastní slevový kód. Tuto možnost ocení především eshopy.

Mám firemní účet, mohu také získat vouchery jiných firem?

Ano, i vy můžete získávat zajímavé slevy. Přehled o vašich uplatněných voucherech naleznete v sekci Nastavení – Moje uplatněné vouchery.

Jste firma s profilem na vouchery.cz? Chcete se přihlásit, ale nemáte heslo?

Použijte tento formulář, bod 2. Zadejte email, který máte uvedený na vašem firemním profilu. Nové heslo vám bude zasláno na tuto emailovou adresu, ta bude sloužit jako přihlašovací jméno.

Jak si dobiju kredit na vouchery.cz?

Po přihlášení na váš účet klikněte v pravém horním rohu na Nastavení - Platby. Vyberete si počet kreditů, o které chcete svůj účet navýšit. Cena za jeden kredit je závislá na objednaném množství. Zálohová faktura přijde na váš email ve formátu PDF. Platit můžete převodem na účet. Při platbě si vždy zkontrolujte variabilní symbol a správnou dobíjecí částku. Doba přičtení částky závisí na rychlosti Vaší banky. Jakmile platba dorazí na náš účet, kredit se vám automaticky připíše. Platnost jednoho dobití je 12 měsíců. V případě nespotřebování kreditu na konci platnosti dobití služby propadá. Každým dalším nabitím se platnost kreditu prodlužuje o rok.

Kde si mohu vytisknout fakturu?

Po přihlášení na váš účet klikněte v pravém horním rohu na Nastavení - Platby - Historie plateb. Zobrazí se vám seznam veškerých plateb, stav platby a faktura. U firem jsou faktury vystaveny na základě Fakturačních údajů uložených v Nastavení.